Відкриті дані

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»

Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 01.07.2019 №293 «Про затвердження Порядку розміщення наборів даних Запорізької міської ради, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, в мережі Інтернет»

1. Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради – на 9 арк. в паперовому та електронному вигляді ПАСПОРТИ_БЮДЖЕТНИХ_ПРОГРАМ_ДРП.zip (завантажити)
2. Звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради – на 6 арк. в паперовому та електронному вигляді ЗВІТИ_БЮДЖЕТНИХ_ПРОГРАМ_ДРП.zip (завантажити)
3. Перелік укладених департаментом реєстраційних послуг Запорізької міської ради договорів (укладені договори, інші правочини, додатки, додаткові угоди та інші матеріали до них) – на 3 арк. в паперовому та електронному вигляді ПЕРЕЛІК_ДОГОВОРІВ_ДРП.zip (завантажити)
4. Дані про надані адміністративні послуги департаментом реєстраційних послуг Запорізької міської ради – на 11 арк. в паперовому та електронному вигляді АДМІН_ПОСЛУГИ_ДРП.zip (завантажити)

Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.