На виконання доручення міського голови Буряка В.В., з метою відновлення прав та законних інтересів громадян та недопущення затягування часу для проведення реєстрації місця проживання, департаментом реєстраційних послуг Запорізької міської ради спрощено процедуру реєстрації місця проживання громадян в гуртожитках, що належать територіальній громаді міста Запоріжжя.
Для проведення реєстрації місця проживання громадян реєстрація права власності за територіальною громадою міста Запоріжжя на окремі кімнати (блоки) у гуртожитках, які вже є власністю територіальної громади міста Запоріжжя, більше не вимагається.
Реєстрація місця проживання громадян проводиться виключно у відповідності до Правил реєстрації місця проживання, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 №207, якими забороняється вимагати для реєстрації місця проживання особи інші документи та відомості, ніж ті, що зазначених у цих Правилах.
Документами, що надають право на реєстрацію місця проживання в гуртожитках, що належать територіальній громаді міста Запоріжжя є ордер або договір найму (піднайму, оренди). У разі відсутності зазначених документів реєстрація місця проживання особи здійснюється за згодою наймача та членів його сім’ї.
Для реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання, отримання довідок про реєстрацію місця проживання особи просимо звертатись за наступними адресами:
-відділ реєстрації фізичних осіб по Комунарському району, вул. Чумаченка, 25А;
-відділ реєстрації фізичних осіб по Шевченківському району, вул.Карпенко-Карого, 5В;
-відділ реєстрації фізичних осіб по Олександрівському району, вул. Шкільна, 1А;
-відділ реєстрації фізичних осіб по Хортицькому району, вул. Лахтінська, 10;
-відділ реєстрації фізичних осіб по Заводському району, вул. Лізи Чайкіної, 74;
-відділ реєстрації фізичних осіб по Дніпровському району, пр. Маяковського, 20;
-відділ реєстрації фізичних осіб по Вознесенівському району, пр. Маяковського, 20.
Графік роботи:
пн. – ср. – з 08-00 до 17-00
чт. – з 08-00 до 19-00
пт. – з 08-00 до 12-00 (прийом громадян) з 12-45 до 13-45 (обробка документів)
перерва з 12-00 до 12-45.
Також, для реєстрації місця проживання пропонуємо скористатися електронною чергою на сайті департаменту у розділі “Запис на прийом до відділів реєстрації фізичних осіб” або за посиланням