Минув рік з запровадження електронної системи у сфері реєстрації бізнесу через портал «Дія». На сьогодні цим сервісом в Україні скористалися понад 370 000 разів.
Департамент реєстраційних послуг Запорізької міської ради був першим в Запорізькій області, хто приєднався до цього проекту. Саме наші державні реєстратори щодня обробляли електронні заяви у сфері реєстрації бізнесу по всій Запорізькі області.
Починаючи з цього року більше ніж 50% послуг у сфері бізнесу реєструються на основі електронних заяв. З впевненістю можна стверджувати, що більша частина фізичних осіб-підприємців вже повністю перейшли на державну реєстрацію онлайн.
Разом з тим за цією зручністю стоять професіонали своєї справи – наші державні реєстратори, від яких залежить оперативність та якість державного сервісу, зручність спілкування бізнесу з державою.
Щодня державні реєстратори міста Запоріжжя обробляють велику кількість заяв. Це понад 300 на тиждень та понад 1200 на місяць.
1 липня Україна вітала державних реєстраторів з професійним святом. Приємною новиною став факт визнання Міністерством цифрової трансформації України та Міністерством юстиції України активної та якісної роботи державних реєстраторів управління державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради.