Зверніть увагу, у зв’язку з послабленням карантинних обмежень, з 12.05.2020 відновлено прийом громадян у структурних підрозділах управління державної реєстрації фізичних осіб департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради!
Доступ громадян до приміщень відділів реєстрації фізичних осіб управління державної реєстрації фізичних осіб департаменту можливий виключно з дотриманням карантинних заходів, встановлених Міністерством охорони здоров’я України, а саме:
1) за умови наявності у громадян вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно,
2) перебування в приміщенні не більш як двох відвідувачів одночасно, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.
Нагадуємо, відповідно до п.п. 3 п. 2 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» ) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення. Таким чином, під час розрахунку строку реєстрації місця проживання період карантину не враховується!
Для отримання консультації, можливості отримання послуги, Вам необхідно звернутись до управління державної реєстрації фізичних осіб департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради:
– за телефоном:
(061) 236-35-33 – управління державної реєстрації фізичних осіб,
(061) 236-35-33 – відділ реєстрації по Вознесенівському району;
(061) 787-51-77 – відділ реєстрації по Олександрівському району;
(061) 236-35-43 – відділ реєстрації по Дніпровському району;
– написавши на електронну пошту: reception.drp@zp.gov.ua;
– поштою за адресою: вул. Жуковського, 36, м. Запоріжжя, 69063.
Просимо Вас без нагальної необхідності не наражатись на небезпеку і утриматись від відвідування місць масового відвідування людей.
Здоров’я Вам та вашим рідним!