На виконання Закону України від 17.03.2020 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням і боротьби з ними, а саме, нової коронавірусної інфекції (COVID-19), та введення додаткових обмежувальних заходів на території м. Запоріжжя, в управлінні державної реєстрації фізичних осіб департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради з 18.03.2020 до особливого розпорядження обмежено доступ громадян до приміщень відділів реєстрації фізичних осіб по районам управління державної реєстрації фізичних осіб департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради.
Відповідно до п.п. 3 п. 2 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» ) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення. Таким чином, під час розрахунку строку реєстрації місця проживання період карантину не враховується!

Для отримання консультації,  Вам необхідно звернутись до управління державної реєстрації фізичних осіб департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради за телефонами:
(061) 236-35-33 – управління державної реєстрації фізичних осіб,
(061) 236-35-33 – відділ реєстрації по Вознесенівському району;
(061) 787-51-77 – відділ реєстрації по Олександрівському району;
(061) 236-35-43 – відділ реєстрації по Дніпровському району.

Також нагадуємо, що управління державної реєстрації фізичних осіб департаменту реєстраційних послуг Запорізької міської ради здійснює обмін інформацією з управліннями соціального захисту населення міської ради по районам та районними відділами ДМС в електронному вигляді.
Здоров’я Вам та вашим рідним!

різької міської ради.