Департаментом реєстраційних послуг Запорізької міської ради, відповідно до наказу Міністерства юстиції України, відновлено надання послуг з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.
Наразі державними реєстраторами департаменту проводяться всі реєстраційні дії, окрім заборонених.
Так, зокрема заборонена:
державна реєстрація на підставі документів, які посвідчені або справжність підписів на яких засвідчена нотаріусом, не включеним до затвердженого Міністерством юстиції переліку нотаріусів, якими в умовах воєнного стану вчиняються нотаріальні дії щодо цінного майна, або включеним до зазначеного переліку з застереженням про заборону нотаріального посвідчення відповідних документів (засвідчення справжності підпису на них), крім документів, які посвідчені або справжність підписів на яких засвідчена нотаріусом до 23 лютого 2022 року включно.

Прийом громадян з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень здійснюється за попереднім записом за телефоном 061-764-87-75 та проводитьсяза адресою: вул. Жуковського, 36, м. Запоріжжя, 69063 з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 15-00

Для належного оформлення документів рекомендуємо ознайомитись з Постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану».