В комунальній власності міста знаходиться понад 50 гуртожитків. У них проживають тисячі людей. До останнього часу продовжувало існувати одне питання, яке потребувало вирішення – складна процедура реєстрації місця проживання у гуртожитках. З цього приводу запоріжці звернулися до міського голови Володимира Буряка.

Сьогодні під час апаратної наради міський голова Володимир Буряк доручив директору департаменту реєстраційних послуг міської ради Олександру Казанцеву розробити механізм спрощення цієї процедури.

– Реєстрація місця проживання у гуртожитках комунальної власності має бути максимально простою та швидкою. Зрозуміло, у рамках діючого законодавства. Доручаю вам опрацювати існуючу нормативну базу та розробити механізм спрощення цієї процедури, – сказав Володимир Буряк.

Керівник департаменту реєстраційних послуг пообіцяв, що протягом тижня це питання буде вирішене. Нагадаємо, нещодавно, за дорученням міського голови Володимира Буряка, було спрощено процедуру реєстрації місця проживання студентів в гуртожитках.